BASEHOME 10pcs/многу Ретро 10X50mm Внатрешна Големина Pendant Settings Cabochons Основи Рамки Коцки Одговара Cabochon Камео DIY
  • Неодамнешно

BASEHOME 10pcs/многу Ретро 10X50mm Внатрешна Големина Pendant Settings Cabochons Основи Рамки Коцки Одговара Cabochon Камео DIY

DEN 144.00
DEN 204.96

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$5 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 15-45days . Ако цел>$150 , Слободни DHL/EMS/Федекс/ТНТ. Итн . 3-7days. Ако ordew>$5,Бесплатна E-пакет. Само САД, ако цел

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
cabochon база
Бренд Име:
BASEHOME
Објектот Должина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Дијаметар:
0cm
Број На Модел На:
D070
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Пол:
DIY занает накит
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
10pcs/многу
Обликот:
овална празен база
diy ѓердан:
cabochon камео
Празна лента:
10X50mm празни рамки
cabochon settings:
diy cabochon
pendant cabochon:
pendant поставување