Diy Божиќ накит труба крпа виси мушка обетки коса додатоци јаже brooch pendant додатоци материјал додатоци
  • Неодамнешно

Diy Божиќ накит труба крпа виси мушка обетки коса додатоци јаже brooch pendant додатоци материјал додатоци

DEN 112.00
DEN 153.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд Име:
Ritoule
Број На Модел На:
kc76
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Pendant
Маркетинг време:
2017 есен и зима
Додаток Тип:
Други Додатоци
материјал квалитет:
Други
Состојба:
Нови
Чудно нови:
Свежо од печка