Тибетската Стил Цинк Легура Мушка Капи, Доведе Слободни,Кадмиум Слободни и Никел Слободни, Цвет, Антички Сребрен Боја, 6.5x3mm, Дупка: 1mm
  • Неодамнешно

Тибетската Стил Цинк Легура Мушка Капи, Доведе Слободни,Кадмиум Слободни и Никел Слободни, Цвет, Антички Сребрен Боја, 6.5x3mm, Дупка: 1mm

DEN 2934.00
DEN 4514.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тибетската Стил Цинк Легура Мушка Капи, Доведе Слободни,Кадмиум Слободни и Никел Слободни, Цвет, Антички Сребрен Боја
Големина : за 6.5 mm во дијаметар, дебелина 3мм, дупка : 1mm.
мушка капи додадете елегантна завршница на стакло и камен монистра или образован слатководни бисери. тие може да се насочи вниманието се фокусира на специјалност акцент монистра во вашиот накит дизајни, исто така се од голема помош при мешање мали мушка изолација со големите дупка монистра.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
TIBEB-6.5x3-КАКО-FF
Објектот Тежина:
906g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни
Petal Стил:
5-Petal
единица:
5000pc
Материјал:
Легура