6-Petal Тибетската Стил Легура Цвет Мушка Капи, Доведе Слободни , Антички Златни, 6x2mm, Дупка: 1mm
  • Неодамнешно

6-Petal Тибетската Стил Легура Цвет Мушка Капи, Доведе Слободни , Антички Златни, 6x2mm, Дупка: 1mm

DEN 202.00
DEN 311.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


6-Petal Тибетската Стил Легура Цвет Мушка Капи, Доведе Слободни, Антички Златна
Големина : за 6mm во дијаметар, дебелина 2mm, дупка : 1mm.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
TIBE-S220-AG-RS
Објектот Тежина:
72g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Античкиот Златна
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Petal Стил:
6-Petal
единица:
500pc
Материјал:
Легура