FLTMRH 200pcs/многу Должина 40 mm Иглички Наоди Око Игли За Diy Накит Одлуки Кол 0.7 mm
  • Неодамнешно

FLTMRH 200pcs/многу Должина 40 mm Иглички Наоди Око Игли За Diy Накит Одлуки Кол 0.7 mm

DEN 70.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добредојдовте на нашата продавница Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена ПОВРАТНИ информации Никакви позитивни повратни информации се охрабрување, бидејќи вашето задоволство е наша ги извршуваат. Ако уживате на нашите производи, ве Молиме помогнете со сите пет ѕвезди. тоа ќе биде посовршен Со позитивни повратни информации или убави слики. Некогаш таму можеби несреќен работи се случуваат, Не се загрижени, контактирајте ме ќе се реши тоа како да одговорат на вашата добрина. Ние го поздравуваме секој добар предлог од вид клиент, верувајќи комуникација може да се реши нешто, а не насилство о

Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Должина:
4.0cm
Објектот Тежина:
33g
Тип На Објект:
накит наоди