BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 25MM Внатрешна Големина 3 Бои Гроздобер Стил Цинк Легура Материјали Brooch База Празно Шарм за Изработка на Накит
  • Неодамнешно

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 25MM Внатрешна Големина 3 Бои Гроздобер Стил Цинк Легура Материјали Brooch База Празно Шарм за Изработка на Накит

DEN 508.00
DEN 597.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Парчиња/Многу) 25 MM Внатрешна Големина 3 Бои Гроздобер Стил Цинк Легура Материјали Brooch База Празно Шарм за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Тежина:
7.6g
Објектот Ширина:
3.6cm
Објектот Должина:
3.6cm
Објектот Висина:
0cm
Производ Карактеристики:
база
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HD1729
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот:
празно шарм
Големина на Pendant :
36mm
Големина на празно:
25mm
боја:
Античкиот бронза Антички сребрен Антички злато позлатен
Се продава начин:
20 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping