Природни Жолта Boxwood Рака Врежан Лотос Цвет Pendant Мали Шарм Мала Japa Монистра Хривнија Jewellry Наоди DIY Додатоци
  • Неодамнешно

Природни Жолта Boxwood Рака Врежан Лотос Цвет Pendant Мали Шарм Мала Japa Монистра Хривнија Jewellry Наоди DIY Додатоци

DEN 456.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·. *♥*❤ *♥*
★ Количина : 2 парчиња
★ Материјал : жолта boxwood
★ Големина :22mm*20mm
★ Превозот :
[1] Цел помалку од $10, Ние ги користиме економски превозот без следење на број, обично се 12-38 дена, оддалечена област може да ви треба повеќе време .
[2] Нарачката до $10, Ние ги користиме економски превозот со следење на број, обично се 10~28 дена.
[3] Нарачката до $120, испрати од експрес испорака, таа ги зема околу 6-10 дена ,и не заборавајте да оставите вашиот телефонски број, заедно со нарачката.
★Врати &Наплата
Ние сме одговорни за погрешен точка, скршени објект, ако кој било проблем, само да го испратите порака со слика навремено. ние ќе го препрати или наплата за тоа. И општо земено, ние не прифаќаме враќање / поврат предизвикани од Личен избор.
★ Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
*♥*❤ *♥*.· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥*
-

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
дрвени монистра врежан
боја:
Црвена