Во 2017, новиот интелигентен MDVR автомобил следење домаќин фабрика промоција
  • Неодамнешно

Во 2017, новиот интелигентен MDVR автомобил следење домаќин фабрика промоција

DEN 2581.00
DEN 2716.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


AHD 4 CH SD Картичка Мобилни DVR 1. H. 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето. 2.Видео компресија користење h. 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P на-табла камерата/четири AHD720 P на-табла камерата/D1 на-табла камерата; 3. 1 CH VGA излез е изборен 4. 8-36 V широк напон на напојување, супер ниска потрошувачка на енергија. Со преоптоварување/ undervoltage/ shortcircuit/ обратен заштита 5. Излезна моќност за 12 VDC/3 Amp, може да обезбеди постојан напон на камерата, мал LCD и други периферна опрема. 6. Поддршка SD картички за складирање, со максимална 128 G за еден SD картичка 7. Одложен за снимање на видео клип функции кога возилото е затвори (поставки за времето може да биде до 24 часа). 8. Различни видео снимање на сцени за да се задоволат различните барања, како што се автоматско снимање, прирачник за снимање, аларм за снимање, итн. 9. Поддршка 4 CH алармантна влезови(Вратата Отворена/Затворена, Светлина, Вртење, Наназад, итн) и 1 CH алармот на текст. 10. Екранот и евиденција за состојбата на возилото, плоча број, пат, во текот/ниска брзина информации, итн. 11. Поддршка на сите возила, вклучувајќи автобуси, такси, камион, училишниот автобус, итн. AHD Мобилни DVR4, 8 патот патент r&d центар; Глобалната големо соработка приоритетни; Три години гаранција гаранција за квалитет; HYF→on-board следење фабрики; 11 години на успешно искуство, постигнувања; Ние се MDVR&Камион/автобус/автомобил Камера Фабрика
Нашите производи се продаваат во целиот свет
Нашата фабрика се случува за 11 години
Добредојдовте вашата соработка

Комуникациски Интерфејс:
RS485
HDD Капацитет:
Никој
Аудио Излез:
1CH РКА
Хард Диск Големина:
2.5
Хард диск од Тип Интерфејс:
USB
Технологија:
AHD
Видео Влезен Интерфејс:
AV/РКА
Видео Стандард:
ПАЛ
Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Бренд Име:
LSZ
Резолуција На Видео:
720P
Формат На Компресија:
H. 264
Број На Модел На:
LSZ-A9504S-615-10
Аудио влез:
Канал 4
Двонасочна Аудио:
No
Advantage1:
фабрика директни
Advantage2:
MDVR Engilsh/руски/Други Јазици
Advantage3:
техничка поддршка