Модерен Отворено Водоотпорен LED Ѕид Светилки AC90-260V Со 2pcs*5W LED Светилки IP65 Алуминиум Двор Градина Тремот Коридор Светла
  • Неодамнешно

Модерен Отворено Водоотпорен LED Ѕид Светилки AC90-260V Со 2pcs*5W LED Светилки IP65 Алуминиум Двор Градина Тремот Коридор Светла

DEN 2543.00
DEN 2824.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модерен Отворено Водоотпорен LED Ѕид Светилки AC90-260 V Со 2pcs*5 W LED Светилки IP65 Алуминиум Двор Градина Тремот Коридор Светла Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика. Најчесто се користи мобилен телефон, Што е СТАН. И да бидат способни да се задржи во допир, а потоа се испраќаат пред јас ќе ви даде потврда цел, ако цел промени можам да контактира со вас во времето. Па јас може да се стави на повеќето точни производ со најсоодветниот логистика испратени на вашата страна. Ви даде најдобар шопинг. вашиот најдобар пријател
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Испорака Методи :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации е многу важно за нас.

Емитуваат Боја:
3000K Топло бела, 6000K Кул бело
Wattage:
0w wall lamp
боја:
сива, црна
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Карактеристики:
IP65 надворешен ѕид светилка
Стил:
Современа
Број На Модел На:
OS-BD-02
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
HOLLKI
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
За итни случаи
Diffuser:
Алуминиум легура
Заврши:
Бранеа Никел
База Тип:
Оптоварување
моќност:
10W
Влезен Напон:
85-265VAC
Водоотпорен Класа:
IP65
УПТ:
3000K-6000K
Боја На Каросеријата:
црна или сива
Големина:
H335mm
Примена:
Двор Градина ѕид светилка
Материјал:
Arcly и алуминиум
Име:
Отворено водоотпорен led светилка ѕид
Гаранција:
2 години