Оригиналниот Најк Унисекс Спортски Чорапи ( три пара)
  • Неодамнешно

Оригиналниот Најк Унисекс Спортски Чорапи ( три пара)

DEN 905.00
DEN 1104.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Сите слики во нашата продавница се 100% земени од оригинални производи. Бидејќи на светлината во различни средини, различно екраните, и други причини, веројатно ќе има малку хроматските аберации помеѓу сликата и производ. Покрај тоа, нормално е дека чевли имаат малку verflow лепак, чевли во шалтери, исто така, имаат овој проблем. Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас.
КУПУВАЧОТ ЧИТАЊЕ
Плаќање : во Моментов,што може да се плати од страна на QIWI,Western Union,Виза и Boleto.
Пакување : Генерално,ние испрати на сите нашите чевли со оригиналниот пакет . Испорака : Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1~7days (според вашите нарачки количество) по уплатата. Враќање&Наплата : Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена откако ќе се добијат производи. Ние не сме одговорни за било товар на врати производи на погрешна големина на кои се избрани од страна на себе си. Ние рефундирање на вашите пари или брод што друго парче на правилната големина, по што се добива вратени чевли. Повратни информации : Позитивна повратна информација(5 ѕвезди) е многу важен за нас , ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.Производите што се продаваат се 100% оригинални.Јас f имате било каков проблем,ве молиме навремено контактирајте со нас,ние ќе ви послужи веднаш .

Големина:
L, M, S
Бренд Име:
НАЈК
Пол:
Мажи
Црево На Висина:
sock влечки
Прст-одделени:
No