Јапонија Аниме симпатична костим за капење, Глуварче daisy цвет нане зелена Освежување фустан стил на летото бански
  • Неодамнешно

Јапонија Аниме симпатична костим за капење, Глуварче daisy цвет нане зелена Освежување фустан стил на летото бански

DEN 1341.00
DEN 1411.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина Висина Тежина бар големина Половината M 150-160cm 41-50kg 70 AB-75 AB L 158-168cm 48-58kg 75 AB-80 AB 67-74cm XL 165-175cm 55-65kg 80ab-85ab 74-80см

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
bigdajutu
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Костим за капење
Знаци:
Женски