Автомобил Безбедно Уред Поспан Потсетник Задржите Буден Анти Спиење Доза Нап Zapper Сонливост Звук На Алармот Предупредување За Возачот На Автомобилот Се Задржи
  • Неодамнешно

Автомобил Безбедно Уред Поспан Потсетник Задржите Буден Анти Спиење Доза Нап Zapper Сонливост Звук На Алармот Предупредување За Возачот На Автомобилот Се Задржи

DEN 80.00
DEN 85.92

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Автомобил Безбедно Уред Поспан Потсетник Задржите Буден Анти Спиење Доза Нап Zapper Сонливост Звук на Алармот Предупредување За Возачот на Автомобилот се Задржи Карактеристики : Возач безбедност аларм може да помогне во спречување на несреќи предизвикани од возачот спиење кога возите. Тоа е особено погодна за долги возење или ноќно возење. Ергономски Дизајн и удобно чувство гума. Се вклопува удобно зад или уво. (Десно уво е најдобро). За возачите, долги возачи на камиони, на патот патување безбедност, доцна во ноќта работници, security guard, итн. Answer : ___________________________ Note : Ова е титкање верзија. Спецификација : Тип : Анти Спиење Возачот Аларм Материјал : Пластични Количина : 1pc Објект Боја : Црна Батерија : 3*LR14 копчето батеријата Нето Тежина : 0.03 кг Пакет : 1*Аларм

Тип На Објект:
Паркинг Помош
Објектот Тежина:
30g
Објектот Должина:
7.6cm
Екранот:
LCD
Објектот Висина:
00cm
Жица или Безжично:
Безжичната
Специјални Функции:
Поспан Потсетници
Сензор Број:
2
Објектот Ширина:
2.2cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
ESPEEDER
боја:
Црна
број:
OS00589
Точка име :
Поспан Потсетници