Facemile 52pcs Шлаг Цевки Млазници Нерѓосувачки Челик Cookie Алатки за Украсување Млазницата Тесто Совети Сет Кујнски DIY Торта Bakeware
  • Неодамнешно

Facemile 52pcs Шлаг Цевки Млазници Нерѓосувачки Челик Cookie Алатки за Украсување Млазницата Тесто Совети Сет Кујнски DIY Торта Bakeware

DEN 938.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип : 52pcs Шлаг Цевки Млазници
Metarial : нерѓосувачки челик
Боја : автоматски
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
FACEMILE
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
млазницата сет
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
каталог:
декорација совет поставува
производ каталог:
пита алатка
категорија:
колаче алатка
Класификација:
печење & тесто алатка
Објектот:
пица алатка
Стил:
Печење Душеци & Облоги
Атрибути:
Печење Инсерти
различни:
колаче притиска &iceing поставува