Наплаќа Надополнување на Рака Зафат Носителот Напојување За Nintendo Nintend Switch Радост-Един НС се Справи со Притисокот Контролер Полначот Стојат
  • Неодамнешно

Наплаќа Надополнување на Рака Зафат Носителот Напојување За Nintendo Nintend Switch Радост-Един НС се Справи со Притисокот Контролер Полначот Стојат

DEN 719.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Пакет се вклучени :
1x полнач суштински за да се Префрлате
1x Калено Стакло екран заштитник за Префрлате
Спецификации :
1. Се користи за да се префрлате рачка,
2. Материјал : ABS материјал
3. боја : црна,
4. Капацитетот на батеријата : 1000 MAH
5.Може да наплаќаат за 2 контролори во исто време

Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Број На Модел На:
YXPJ00576BK+GHM
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo