Компатибилен со PM-6000/7000/8000/9000 Oximeter следи LNCS DC-IP Педијатрија/Дете прст клип spo2 сензор,DB9 машки.
  • Неодамнешно

Компатибилен со PM-6000/7000/8000/9000 Oximeter следи LNCS DC-IP Педијатрија/Дете прст клип spo2 сензор,DB9 машки.

DEN 1080.00
DEN 1440.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Функција:
spo2 сензор
Големина:
DB 9M
Број На Модел На:
EJ67-3M4G
Материјал:
Пластични
боја:
Сина Или Сива
Compatibilities:
ЧАСОТ-6000,PM-7000,PM-8000,PM-9000.
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Должина:
1M
spo2 сензор:
Педијатрија/Дете прст клип