4packs 22inch Капчиња Коса Екстензии Синтетички 3D Кубни Пресврт Капчиња Плетенки Синтетички Плетење на Косата 120g 12 насоки/пакет
  • Неодамнешно

4packs 22inch Капчиња Коса Екстензии Синтетички 3D Кубни Пресврт Капчиња Плетенки Синтетички Плетење на Косата 120g 12 насоки/пакет

DEN 950.00
DEN 1056.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Губење на Материјал : 100% отпорни на топлина влакна Коса Стил : 3 D Коцки Пресврт Капчиња Плетенки Коса должина : 22 инчи Бои Косата : 1 B, # 27, T1 B / 27, T1 B / 30, T1 B / БУБАЧКА Губење тежина : 120g Внимание : Обично 6-9 пакети за целосна главата

Протегала должина:
22inches
Најголемиот Дел Се Купи:
4pcs/многу
Предмети по Пакет:
12strands/пакет
боја тип:
Ombre
Може Да Се Permed:
No
Текстура:
3D Кубни Пресврт
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Бренд Име:
Евника коса
Број На Модел На:
3D Кубни Пресврт hait