10PCS/многу 3W Мини led кабинет светлина DC3V 60 степен мини led спот вградна светилка CE, ROHS таванот светилка мини светлина дупка големина 25mm
  • Неодамнешно

10PCS/многу 3W Мини led кабинет светлина DC3V 60 степен мини led спот вградна светилка CE, ROHS таванот светилка мини светлина дупка големина 25mm

DEN 2056.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика. Најчесто се користи мобилен телефон, Што е СТАН. И да бидат способни да се задржи во допир, а потоа се испраќаат пред јас ќе ви даде потврда цел, ако цел промени можам да контактира со вас во времето. Па јас може да се стави на повеќето точни производ со најсоодветниот логистика испратени на вашата страна. Ви даде најдобар шопинг. вашиот најдобар пријател
10 PCS/многу 3 W Мини led кабинет светлина DC3 V 60 степен мини led спот вградна светилка CE, ROHS таванот светилка мини светлина дупка големина 25mm

Емитуваат Боја:
4000k бела, 3000k топло бела, 6000k кул бело
Wattage:
Dimmable downlight
Боја На Каросеријата:
сребрена
Бренд Име:
HOLLKI
Извор На Енергија:
DC
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
CE
Примена:
Foyer
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
yz-DK-05
Материјал:
Алуминиум
Напон:
12V
Гаранција:
3 Години
моќност:
3w
Влезен Напон:
dc3v
чип:
Висока Моќност
УПТ:
3000K-6000K
Зрак Агол:
60 степен
отвори големина:
23mm
IP-Класа:
IP44
Вклучени:
10pcs светилка
Име:
3w dimmable мини led одредување на светлината
Гаранција:
3 Години