Злато Сребро Сина Боја Бел Камен Крст Стомак Синџири Долго Tassel Ѓердан За Жени Секси Плажа Бикини Тело Накит Додатоци
  • Неодамнешно

Злато Сребро Сина Боја Бел Камен Крст Стомак Синџири Долго Tassel Ѓердан За Жени Секси Плажа Бикини Тело Накит Додатоци

DEN 100.00
DEN 181.44

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Злато Сребро Сина Боја Бел Камен Крст Стомак Синџири Долго Tassel Ѓердан За Жени Секси Плажа Бикини Тело Накит Додатоци
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја :
Злато Сребрена Боја Количина : 1 пар

Метална боја:
сребро сино, бело злато
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Број На Модел На:
Девет сто осумдесет и девет
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wj.јао
боја:
Злато Сребрена Боја
is_customized :
Yes
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубовници
Повод:
На вљубените Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално
Стил:
Гроздобер Ретро Етничка Бохемија Панк Домот Трендовски