Вино Затка, Сончоглед Форма Силикони Шише Вино Затка Совршен за Вино,Шампањ,Пијалоци,Пиво
  • Неодамнешно

Вино Затка, Сончоглед Форма Силикони Шише Вино Затка Совршен за Вино,Шампањ,Пијалоци,Пиво

DEN 4752.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : *вино тапа се спречи протекување и оксидација на виното. *Изградена на трајни гума дека нема да рѓа, пукнатина или исчезнат. *Виното тапа ги Собере сите стандардни шишиња.Фурна, микробранова печка и машина за миење садови безбедно,лесен за употреба и чиста. Карактеристики : Материјал : Силикон Големина : 9 * 4cm Боја : розова, сина, зелена, виолетова

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
linxikeji
Број На Модел На:
0835
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Затки