Бебе Деца Интелигенција развој Крпа Кревет Cognize Книга Цвет Образовни Играчка JUN12
  • Неодамнешно

Бебе Деца Интелигенција развој Крпа Кревет Cognize Книга Цвет Образовни Играчка JUN12

DEN 321.00
DEN 356.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за 3 месеци до 3 години деца. Текстура ткаенини и светли бои ви помогнат да се развие деца 's сетилна свесност. Посебна крпа дизајн, издржлива, не е лесно да се биде раскинат. Деца ќе го сакам шарени фотографии и меки страни. Овој привлечен серија ќе ги забавуваат децата додека да им даде шефот на проектот за учење. Големината на книгата доста возрасни 's palm, а тежината е многу мала. Оваа мека книга е совршен спиење приказна за малите. Супер мулти функција стерео крпа книга, особено светла боја, подвижни појас, патент, за бебе препознаваат бои, форми, училиште се облекуваат, а дозволете бебето да почне да мозокот и добар крпа книга.
Спецификација : Погоден за 3-36 месеци бебето Страница : Дури и задниот поклопец 6 страници 12 Материјал : Ткаенина + полиестер влакна полна Големина : стан.18cmx17cm/7.09''x6.69'' Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 x Бебе крпа книга (без мало пакет)
'

боја:
multicolor
Бренд Име:
HBB
Возраст Опсег:
> 3 години
Големина:
18cmx17cm/7.09''x6.69''
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.12kg (0.26lb.)
Пакет Големина:
5cm x 18cm x 20cm (1.97in x 7.09in x 7.87in)