XINYAO 2017 Лето Бохемија Hamsa Страна на Монета Бедрото Синџири Нога Подигнат Накит Секси Злато Сребрена Боја Тело Стомак Синџири Жените F6658
  • Неодамнешно

XINYAO 2017 Лето Бохемија Hamsa Страна на Монета Бедрото Синџири Нога Подигнат Накит Секси Злато Сребрена Боја Тело Стомак Синџири Жените F6658

DEN 110.00
DEN 138.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

XINYAO 2017 Лето Бохемија Hamsa Страна на Монета Бедрото Синџири Нога Подигнат Накит Секси Злато Сребрена Боја Тело Стомак Синџири Жените F6658
1)Материјал : алуминиум
2)Големина : како фотографија
3)Бои : Сребрена Боја На Злато
4)Пакување : 1 buc/многу
5)Тежина : Околу 25g/број /opp вреќа
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да им понудиме на пад на превозот. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Број На Модел На:
Телото Накит
Материјал:
Легура
боја:
Злато Сребрена Боја
Количина:
1pcs/многу
Големина:
како фото
Тип:
hamsa бедрото синџир
Стил:
бедрото синџир тело синџир
Шема:
бедрото синџир накит
дизајн:
бедрото синџир жартиера
Функција:
бедрото синџир злато
useage:
нога бедрото синџир