2 парчиња/Set SUNKIA U7 Мотор LED Светла Со Префрлање на Магла Светилка КРИ Чип 3000LM Ѓаволот+Ангел Око Прстен светилки drl Дење Работи Светлина
  • Неодамнешно

2 парчиња/Set SUNKIA U7 Мотор LED Светла Со Префрлање на Магла Светилка КРИ Чип 3000LM Ѓаволот+Ангел Око Прстен светилки drl Дење Работи Светлина

DEN 1272.00
DEN 1590.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Карактеристики :
100% нови и оригинални.
Универзална светлата/центарот на вниманието за мотор, брод, автомобили, камиони.
Ефективна заштита на батеријата, намалување на трошоците за одржување.
Услуга животот над 30000 часа, светлата живот без одржување, заштита на животната средина алуминиумска легура, водоотпорен.
Две режим аранжман : normal-strobe.
Дизајн на радијаторот, радијатор повеќе идеален, уникатен непобедлива експлозија флеш функција.
Спецификација :
Тип : Светлата/На Вниманието
Материја : l Зајакнување на Алуминиум
Количина : 2 Piece
4 Color ангел на светлината : Бела, Зелена, Црвена, Сина
Чип : Кри Чип
Број на Начини : 3(Висок Зрак, ниска Зрак, Strobe)
Режим На Аранжманот : Normal-Strobe
Lumens : 3000 LM
Опсег : 200 метри
LED Боја Температура : 6000k-7000k
Водоотпорен : IP65
Влезен Напон : 12 V-80 V DC
Вистинската моќ : 15 W
Светлината Моќ : 125 W
Средина Температура : -40-40 степен centigrade
Кабел Должина : 90cm
Големина на : 12.6*8.3*9.5 cm
Нето Тежина : 0.8 kg
Пакет :
2*Motrocycle LED Светла
2*Шрафцигер
2*Switch

Температура На Боја:
6000K
Напон:
12V
Извор На Светлина:
LED
Lumens:
3000Lm
Бренд Име:
SUNKIA
Леќа:
Вклучени