Косата клип жените поклон-јазол бисер hairclip девојки главата накит rhinestones бело топло бренд за накит златна легура губење на контрола 1 парче
  • Неодамнешно

Косата клип жените поклон-јазол бисер hairclip девојки главата накит rhinestones бело топло бренд за накит златна легура губење на контрола 1 парче

DEN 84.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојде

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
hea0149
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Обликотшема:
Лице
Тип:
Barrettes
Бренд Име:
yingyubaby