031818 нова жешка жени чанта женски големи tote торба
  • Неодамнешно

031818 нова жешка жени чанта женски големи tote торба

DEN 600.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Повик Tote
Бренд Име:
YESETN
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Totes
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна