Meloke 2018 нови жените печатени цвеќиња рамо кеси големи димензии платно шопинг кеси жените патни торби капка превозот MN988
  • Неодамнешно

Meloke 2018 нови жените печатени цвеќиња рамо кеси големи димензии платно шопинг кеси жените патни торби капка превозот MN988

DEN 549.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Meloke 2018 нови жените печатени цвеќиња рамо кеси големи димензии платно шопинг кеси жените патни торби капка превозот MN988
димензии : 40cm*30cm*12cm

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Стил:
Моден
Декорација:
Appliques
Надворешноста:
Тиња Џеб
Чанти Тип:
Totes
Бренд Име:
meloke
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот:
Повик Tote
Шаблон Тип:
Геометриски
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број На Модел На:
печатени цвеќиња чанти
Главен Материјал:
Платно
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна