37x27CM Лето Везови Слама Торба Празник Плажа Ткаени Торба Торба A4108
  • Неодамнешно

37x27CM Лето Везови Слама Торба Празник Плажа Ткаени Торба Торба A4108

DEN 845.28

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


_ 36 X26 CM рачно изработени се Купи> $ 35.48 Наредби(31) 26 X22 CM Вештачка слама Купи> $ 18.79 Наредби(19) Mesh Јаже Ткаење Купи> $ 14 на Налози(39) 2017 Нови Пченка Матични Купи> $ 22.61 Наредби(10) 20 X17 CM Слама ткаени Купи> $ 16.59 Наредби(14) 2017 топла мини кутија слама торба Купи> $ 33 на Налози(5)
_ Големината на производот авторските права се задржани QQ 285208566 Димензии : Ширина (a) : 37 СМ Висина (б) : 27 CM Дебелина (c) : СМ Справи со Висина (d) : СМ Рака Должина (e) : СМ Нето Тежина : КГ
Answer : ___________________________ NOTE :
1, Димензии се мерени рачно. Нормално со 0-2cm толеранција. Некои големи и мека перница може да биде со поголема толеранција.(на пример,. 50 CM сламена перница може да се 5cm толеранција). Ве молиме погледнете го вредност на големината тесно. Не осудувајте од само слика која може да доведе во заблуда вас.
2, ве Молиме оставете малку боја разлика. Поради боја е прашање на многу субјективно чувство, и камерата и светлината на животната средина и вашиот екран може да сите доведе до бојата се разликуваат. Иако се обидовме потрудиме да се направи слика исто како вистински производ. Но, не може да ветување 100% исти. Ако ти е гајле бојата многу, ве молиме контактирајте со нас за да добиете повеќе реални слики и детали.
3, Кликнете на за да проверите на нашата .
За превозот метод и време, наплата заштита ,царина, повеќе други информации за нас кликнете .

Бренд Име:
Olafu
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Слама
Чанти Тип:
Totes
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Декорација:
Никој
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
string
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Никој
Тип На Објект:
Чанти