ETH ZCASH РУДАР Злато НАПОЈУВАЊЕ 12V 125 A 1600W (со кабел) ETH рудар напојување за R9 380 RX 470 RX480 6 графичкиот процесор КАРТИЧКИ
  • Неодамнешно

ETH ZCASH РУДАР Злато НАПОЈУВАЊЕ 12V 125 A 1600W (со кабел) ETH рудар напојување за R9 380 RX 470 RX480 6 графичкиот процесор КАРТИЧКИ

DEN 6090.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Согласно новейшей таможенной политике России, китайско-российская экспресс-доставка , логистические компании, покупатели должны предоставлять регистрационный номер налогоплательщика, ссылку на товар, паспортные данные. Покупатель имеет право на беспошлинный ввоз до 1000 евро в месяц, при превышении взимается таможенная пошлина. 1. При заказе, укажите пожалуйста в примечании регистрационный номер налогоплательщика. 2. Номер телефона должен быть правильным, при прибытии товара в Россию, логистическая компания свяжется с вами. Сайт для проверки регистрационного номера налогоплательщика : https : //service.nalog.ru/inn.do
Опис На Производот
МОДЕЛ : LW-1600 PG
МОЌТА ВО : 1600 W
AC ВЛЕЗ : 200 V-240 V 15 A/8 A 47/63 Hz
DC ИЗЛЕЗ : +12.0 V-125 A
КОНЕКТОР : 24pin × 1pc 4pin+4pin × 1pc 6pin+2pin × 12pcs sata порта × 8pcs 4pin D порта × 4pcs
Превозот листа
1. Напојување 1600 W 1 КОМПЈУТЕР
2. Напојување кабелот 1 КОМПЈУТЕР ( ЕУ приклучок )
Производ Прикажување
За бесплатен превозот
1.ние ќе се плаќаат на брод надоместокот за парцела во вашата земја, но не ги вклучуваат царина и данок. тоа е купувачот е должност
2.нормално брзо брод ние избор на курирската служба DHL да брод вашата парцела но, ако вашиот град не DHL услуга или досега ,ние ќе го промени други брод компанија auto. се надевам дека ќе може да се разбере.
3.ако не сакате да го DHL брод до вас,исто така може да го промени други брод начин, но некои брод начин им е потребна дополнителна плаќаат Царина
1.Било обврска за да се посвети ќе биде одговорност на купувачот Помош за царински
1.ние нормалните ќе фактура ниска вредност од реалната цена така можете да заштедите пари и, исто така, прогласи друго име за рудар .
2.можете исто така да ми кажете што треба да напишете што се име и колку сметка за вашата нарачка. ако не остави порака или контактирајте со нас, ние ќе фактура ниска цена за вашата нарачка

Пакет:
Yes
Тип На Прекинувач:
Ethernet
Преносот Го Оценувате:
10/100/1000Mbps
Број На Модел На:
1600w ЗЛАТО НАПОЈУВАЊЕ
Бренд Име:
YUNHUI
Комуникација Режим:
Full-Duplex
VLAN:
Поддршка
Број на Интерфејси:
9
Функција:
LACP,VLAN Поддршка
Пристаништа:
≤ 8