10мм Gimbal Суспензија Кука планината за 680 650 700 Multicopter FPV антенски фото
  • Неодамнешно

10мм Gimbal Суспензија Кука планината за 680 650 700 Multicopter FPV антенски фото

DEN 126.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис
10мм Gimbal Суспензија Кука планината за Multicopter FPV антенски фото
· Спецификации :
- Центар растојание : 60mm
- Дијаметар : 10мм(имаме 8ММ или 12 MM големина премногу,ако треба,ве молиме порака до нас)
- Две дупка инсталација, М2.5 големина, дупка теренот 23mm
- Количина : 1pc
- Тежина : 3.8 г Превозот политика
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Бренд Име:
RCMOY
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува