500Pcs 4.5 мм Сребро и злато Мазна Акрилик монистра диск Монистра За Накит рачно изработени YKL0581X
  • Неодамнешно

500Pcs 4.5 мм Сребро и злато Мазна Акрилик монистра диск Монистра За Накит рачно изработени YKL0581X

DEN 90.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Детали за производот
Материјал
Легура
Големина
Approx4.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја на Сребро и злато
Количина
Ќе добиете 500 од оваа точка во листата цена
Дел Бр. YKL0581 X
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте го у
Пакување Betail
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
YKL0581X
Објектот Тежина:
0.023g
Бренд Име:
clanroy
Големина:
4.5 мм
Цел:
нараквица и занаетчиски играчки
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4.5mm
Надворешниот Дијаметар:
4.5mm