Моден Сребро Позлатен Шарм Голема дупка Микро Отвори Боја Кристал Монистра Одговара Стр Шарм Хривнија за Жена Елегантен Накит
  • Неодамнешно

Моден Сребро Позлатен Шарм Голема дупка Микро Отвори Боја Кристал Монистра Одговара Стр Шарм Хривнија за Жена Елегантен Накит

DEN 40.00
DEN 46.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : D086 производот облик : Тркалезна - брилијантен - форма Материјал : кристал Дијаметар : 3 x1cm Стоки тежина : 3 g Is_customized : да Казни или мода : мода Предмет тип : бисери Бренд име : ЏЕК НАКИТ Облик : Како на сликата Материјал : 925 сребрен позлатен Количина : 1 BUC Тип : цврсти Дупка големина : 5 mm Ситуација : DIY хривнија ѓердан

Објектот Дијаметар:
5mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DD86
Објектот Тежина:
3g
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
MOQ:
1pcs
is_customized :
yes
предмети:
Голема Дупка Монистра
Превозот услови:
EMS DHL ПРОЗОРЦИ, FEDEX, итн
начин на плаќање:
Paypal е во ред
Употреба:
Подароци,партија,свадба
Тип На Објект:
европската монистра
Модел На Numbe:
925 Сребрен Murano Монистра
Тип:
Додатоци
Надворешниот Дијаметар:
12mm