$0.99 4mm/SS20 5mm 288pcs/SS30 6mm 144pcs Мешани Flatback Rhinestones DIY Сјајот Сончоглед Смола Вежба FlatBack Мушка Декорација
  • Неодамнешно

$0.99 4mm/SS20 5mm 288pcs/SS30 6mm 144pcs Мешани Flatback Rhinestones DIY Сјајот Сончоглед Смола Вежба FlatBack Мушка Декорација

DEN 47.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Ве молиме Имајте во предвид : Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.Погрешно или Исчезне .Ве молиме не бидете загрижени. Само нас Контакт во прв пат .Ние и ветуваме ќе добиете ги задоволи резултат
Превозот Термини :
1. Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
Испорака Метод :
1. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .некои објект ќе бидат ослободени од ЕМС.Некои времиња, ние ќе го отвори дејност(Цел износ достигна.Бесплатен превозот со ЕМС или DHL)
2. ако сакате да испораката од страна на други Изрази.Ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Freeback :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме
Било детални информации pls не двоумете се да контактирате со мене и јас ќе се обидам мојата
најдобро да ги задоволат вашите барања. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Qiaocaner
Објектот Тежина:
9g
Број На Модел На:
LZZ08521
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
многу бои
Количина:
SS20 5mm 288pcs,SS30 6mm 144pcs
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm,5mm,6mm
Надворешниот Дијаметар:
4mm,5mm,6mm