11-12mm keshi бисер Накит Одлуки Барок облик висок квалитет бисер влакно, 16 инчи долг
  • Неодамнешно

11-12mm keshi бисер Накит Одлуки Барок облик висок квалитет бисер влакно, 16 инчи долг

DEN 856.00
DEN 940.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)Објектот Спецификација :
Ние го продаде со едно влакно , 16 инчи долг
Име
трговија на големо 11-12mm раѓа слатководни бисер монистра влакно 16 инчи долго влакно keshi природен бисер за изработка на накит
Материјал
Слатководни бисер
Одделение
АА
Обликот
Petal форма бисер
Боја
Пинк & Бела, Црна
Должина Големина
40 см по влакно
Мушка Големина
11-12 mm
Спецификација 40cm/влакно

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SP-P03010108
Бисер Квалитет:
AA
Бисер Форма:
Барок
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Објектот Тежина:
40-50g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Бренд Име:
daking.qinyi
Објектот Форма:
цвет форма
Монистра:
11-12mm лабава keshi бисер
боја:
розова, виолетова,бела
Материјал:
слатководни бисер
одделение:
AA
Должина:
40cm, 16inches