Нови Пристигнување 10*10ММ Коцка Акрилик Писмо Монистра Една Почетна G Печатени Белата Плоштад DIy Хривнија Накит Keyring Азбука Мушка
  • Неодамнешно

Нови Пристигнување 10*10ММ Коцка Акрилик Писмо Монистра Една Почетна G Печатени Белата Плоштад DIy Хривнија Накит Keyring Азбука Мушка

DEN 129.00
DEN 143.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Фабрика Директни Продаде Акрилик Писма Монистра
Prouducts детали :
Големина : околу 10*10мм
Форма : на коцка плоштад
Материјал : пластични акрилик
Употреба : DIY накит
Пакување : за 20pcs
Боја : бела со црни печатење писма
Пакет содржина : производите ќе нареди
Повеќе Шарм Дизајни
Љубезно ве молиме да ги прочитате пред ставање на налози :
Почитувани клиенти :
Ви благодарам многу за шопинг.
Сите слики биле зеде со себе,Боја може да се разликува малку се должи на
осветлување & флеш користи во photographyor проширување на фотографијата или подесувања
на компјутерски монитори.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање ако
примена на нашите производи што боите се малку различни со слики.
Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете внимание
да големини информации,благодарам многу!
Како да нарачате повеќе од 1 предмет :
Пакување детали :
Испорака детална :
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; или
ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека
тоа е точно.
3.Бесплатен превозот е од Кина пост воздух пошта,тоа ќе потрае малку подолго од
експрес,доколку ви треба предмети итно да,можете да изберете и други превозот начин,
но, во однос на превозот цена ќе биде на ваша сметка.(слободен epacket превозот до НАС)
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време
во царинење или друга причина. Ако не сте го добиле вашиот пакет ,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за што веднаш штом ќе може да.
Наплата детали :
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други квалитет
проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,сметам дека можеме да ги реши овие
проблеми заедно.
1 : ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на пакетот.
2 : ве молиме наплата на пакет рок од 7 дена по сте го добиле.
Повратни информации детали :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни
со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации со 5 ѕвезди
бодови за нас,ние ќе високо appeciated за тоа.
Ако не сте satisfiedwith предмети ќе нареди, ве молиме контактирајте
нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да
реши спорот.Ви благодарам многу!
Во однос производи покаже :
Најновите сјајот кристал ab кристал флорални лебди locket waterdrop легура pendant Сребрен тон позлатен накит diy метал шарм US$ 21.99 /многу
парчиња / многу
До 2015 трендовски кристал бисер круг легура хривнија шарм 30pcs злато тон метал diy накит ѓердан pendant keychain декорација US$ 21.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо најновиот луксузен сјај кристал глеѓ животинско овци шарм Злато на ѕвонење позлатен легура масло капка хривнија накит шарм US$ 21.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот најновите кристал цвет девојка pendant шарм DIY хривнија накит легура шарм метал нафта капка круг глеѓ шарм US$ 22.

Објектот Дијаметар:
about 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
20pcs
Бренд Име:
realyK·S
Број На Модел На:
акрилик писмо монистра
Надворешниот Дијаметар:
10mm
боја:
бела боја со црни букви
Материјал:
Пластични акрилик
Обликот:
3d коцка плоштад
Количина:
20pcs
Пакување:
20pcs/торба
Големина:
за 10мм
Употреба:
телефон синџир keyring earring ѓердан хривнија
превозот:
1 цел преку 6usd,слободни кина пост регистрирани воздух пошта или e-пакет
Брза испорака:
износ над 150usd,слободни брза испорака како емс fedex и така натаму