12-13mm раѓа keshi бисер накит Добар Квалитет сјај и Беспрекорна слатководни бисер влакно
  • Неодамнешно

12-13mm раѓа keshi бисер накит Добар Квалитет сјај и Беспрекорна слатководни бисер влакно

DEN 743.00
DEN 816.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)Објектот Спецификација :
Ние го продаде со едно влакно , 16 инчи долг
Име
трговија на големо 12-13mm раѓа слатководни бисер монистра влакно 16 инчи долго влакно keshi природен бисер за изработка на накит
Материјал
Слатководни бисер
Одделение
АА
Обликот
Petal форма бисер
Боја
Розова, multicolor
Должина Големина
40 см по влакно
Мушка Големина
12-13 mm
Спецификација 40cm/влакно

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SP-P03010109
Бисер Квалитет:
AA
Бисер Форма:
Барок
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
daking.qinyi
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Тежина:
30-40g
Објектот Форма:
цвет форма
Монистра:
12-13mm лабава keshi бисер
боја:
розова, мулти-боја
Материјал:
слатководни бисер
одделение:
AA
Должина:
40cm, 16inches