4x8mm Rondelle Лубеницата Кристално Стакло Gem Камен Монистра Spacer Влакно 15 За DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки,Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

4x8mm Rondelle Лубеницата Кристално Стакло Gem Камен Монистра Spacer Влакно 15 За DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

DEN 243.00
DEN 311.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Испорака Детали
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по целосната уплата. Треба да добиете објект во рок од 3-4 недели. ако сте над 4 weeking дена се уште не пристигне цел, ве молиме контактирајте го нашиот на ebay порака, ние ќе направиме најдобра услуга за вас. Експрес ПРОЗОРЦИ / EMS, дојде до еден недели. За НАС, и Ние бизнис во 2011 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти ! Сега имаме стана професионална снабдувач , на нашите клиенти, вклучувајќи Синџир-Продавница , Веледрогерија , Увозникот , Монистра Продавница , Дизајнер на Накит , итн . Сакаме бисери & накит , ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи ! Ви благодариме за да ни даде можност да се услуга за вас , ние ќе се потрудиме за вас ! За Повратни информации Што зависат од нашата задоволството на клиентите за да се успее,затоа што повратни информации е од исклучително значење за нашата продавница
Ако не сте задоволни со нашата објект и услуга,ве молиме оставете ни активни повратни информации
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми се Враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите guaran

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
zzy1412
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
About
Објектот Форма:
rondelle
облик:
rondelle
Камен:
лубеницата кристално
боја:
multicolor
Метал:
Никој
Материјал:
Скапоцен камен
Должина:
15 инчен
дупка со големина:
1.5 mm
Стил:
Spacer
Објектот Дијаметар:
4x8mm
Надворешниот Дијаметар:
4x8mm