Европската Метални Легури Кристал Шупливи Срцето Pendant Мушка Шарм Голема Дупка Одговара за DIY Накит Пандора Хривнија Закачам
  • Неодамнешно

Европската Метални Легури Кристал Шупливи Срцето Pendant Мушка Шарм Голема Дупка Одговара за DIY Накит Пандора Хривнија Закачам

DEN 43.00
DEN 45.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Европската Метални Легури Кристал Шупливи Срцето Pendant Мушка Шарм Голема Дупка Одговара за DIY Накит Пандора Хривнија Закачам детали за Производот :
Материјал : Метал и монистра
Дупка големина : 5mm
Боја : се погледне на слика
Облик : Срцето
Површина : Одлично, парична казна изработка
MOQ : 1 парче
Употреба : Б eads шарм за DIY хривнија Накит ѓердан

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
2g
Метали Тип:
изолација монистра за изработка на накит
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Бренд Име:
SHEAUTY
Број На Модел На:
BED0186
Дупка Со Дијаметар Од:
5 mm