JHNBY Мат Сино-вена камен Sodalite Природен Камен Круг Лабава монистра топката 4/6/8/10/12MM хривнија Накит одлуки додатоци DIY
  • Неодамнешно

JHNBY Мат Сино-вена камен Sodalite Природен Камен Круг Лабава монистра топката 4/6/8/10/12MM хривнија Накит одлуки додатоци DIY

DEN 187.00
DEN 373.44

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Врвен квалитет на Природен Камен Црна Хематит монистра Круг Лабава мушка Камен топката Избор 3/4/6/8/10ММ За хривнија Накит Одлуки

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ST170
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
JHNBY
Објектот Тежина:
7.3g/18g/31g/53g/74g/strand
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
AAAAA Природен камен
боја:
Мат Сино-вена камен(Sodalite)
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Одговараат на:
Нараквица ,Ѓердан ,Накит DIY
Објектот Дијаметар:
4MM 6MM 8MM 10MM 12MM
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1MM 1MM 1MM 1.3 1.5 MM MM
Набавка на услуга:
трговија на големо,пад на превозот