Meideheng акрилик Врежан Зголеми Цвет Монистра перење светли модерен боја и монистра за накит, додаток за правење Ѓердан хривнија
  • Неодамнешно

Meideheng акрилик Врежан Зголеми Цвет Монистра перење светли модерен боја и монистра за накит, додаток за правење Ѓердан хривнија

DEN 95.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


-2.76 /торба торба торба торба торба торба Meideheng акрилик двојно се зголеми две ефект на миење на светла боја модерен монистра за накит, додаток за правење Ѓердан хривнија
12mm 80pcs/торба
За бојата Сите слики се реални, и боја може да бидат погодени од аголот на светлината. Слики и предмети, доколку постои мал боја разлика, сакам да биде сфатено. Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,кога го достигне секој клиенти'hand. Повратни информации & По Продажба на Услуги, Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
12mm
Објектот Тежина:
45g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Обликот:
Круг
Цвет:
Трендафил
боја:
Светла боја
Ефект:
перење ефект