Градење на Хартија Мојата Куќа 3D Стерео Модел Момче Девојки DIY Креативни Блокови Играчки со LED Осветлување за Девојка Подароци
  • Неодамнешно

Градење на Хартија Мојата Куќа 3D Стерео Модел Момче Девојки DIY Креативни Блокови Играчки со LED Осветлување за Девојка Подароци

DEN 949.00
DEN 1103.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Објектот спецификите
Име на производ : 3 D Мозаик "мојата мала вила"декорација.
Материјал : Хартија
Возраст Опсег : > 8 години
Предупредување : ве молиме да се грижи за вашето дете безбедност
Класификација : Монтажа
Пол : Унисекс
Пакување : исклучителна хартија кутија, пластична проѕирна фолија, пластични пакувања.
Пакување големина : 30*22* 4.5 cm.
Производ тежина : 500g.
Производ материјали : увезени хартија и EPS foamed одбор, производи одобрени од страна на повеќе патенти, во согласност со еу EN71, ASTM F963 и IS08124.
Парчиња мозаик : 84 PCS.
Готовиот производ големина : 28*23*16 CM.
Кабината има и led светла, поврзан на батеријата кутија, и две мали куќи може да се отвори или да се комбинираат за да се покажат различните стилови.
Напомена :
Ве молиме да се грижи за вашите деца.
Бидејќи играчки содржат мали додатоци.
Не дозволувајте играчка во детската уста.
Со цел да се избегне несреќа!
пакувањето се вклучени :
1 сет * загатка играчка(со оригинална кутија)
>>За нас 1. Ние сме сигурен онлајн веледрогерија, каде може да се купи Кина производи со висок квалитет, прифатлива цена и професионален сервис. 2.Имаме долгогодишна соработка со многу земји во светот ; и да добијат многу добра оценка.Ние го правиме нашата моќ за да се исполнат барањата на клиентите. 3.Нашите Продавници може да биде мало или големо, ако ви треба голем број на производи, или надеж дека долгорочна соработка, можете да контактирате со нас, ние ќе има персонал за да ве контактираме. >>Пратката 1. Во светот превозот. Ние само брод да се потврди адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 2. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Ние ќе замине на детални пораки на донесувањето и пакет за вас. 3. Русија е клиент, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме Русија, кога ќе ги нарачате.бидејќи Русија е поштенски треба. >>Плаќање 1. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 2. Вкупна Цена за плаќање вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. 3. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Боја, Пакети, Вредноста на Декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24 часа на потврди за плаќање. >>Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние секогаш сме подготвени да одговорат и поддршка. Ви благодариме! 3. Ако имате било какви предлози или прашања можете да не контактирате преку е-маил, или оставете порака.

Бренд Име:
FILEXALLEN
Материјал:
Хартија
Тема:
Згради
Тип:
мозаик
Скала:
П Versin
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Количината на Предмети во Собата:
84