Се зголеми На дрвена сложувалка 500 парчиња ersion хартија сложувалка бела карта за возрасни, детски едукативни играчки
  • Неодамнешно

Се зголеми На дрвена сложувалка 500 парчиња ersion хартија сложувалка бела карта за возрасни, детски едукативни играчки

DEN 1247.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99
крајот
500 парчиња од сложувалката заедно големината на 52*38 cm!
Ве молиме comfirm на информации за контакт внимателно.
1. Време на испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо.
3 Ако одберете Кина Пост Воздух Mail ,Понекогаш тоа ќе подолго поради лошите временски услови, губење на времето на царинење. Затоа ве молиме да бидете трпеливи .
Превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
Политика На Враќање
4 Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 15 дена по приемот.
5 Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
6 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
7. Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Тип:
Никој
Скала:
1
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
ASNOWRIN
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
Grownups