10Pcs/многу Висок Квалитет 4.5 За LG L70 D320 и L70 D325 Екран на Допир Digitizer Сензор Надворешното Стакло Објективот на Панел-Црно Бело
  • Неодамнешно

10Pcs/многу Висок Квалитет 4.5 За LG L70 D320 и L70 D325 Екран на Допир Digitizer Сензор Надворешното Стакло Објективот на Панел-Црно Бело

DEN 1399.00
DEN 1488.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


боја:
D320 Бела, D320 Црна, D325 Бела, Црна D325
Тип:
Екран На Допир
Екранот:
4.5
Бренд Име:
Се Сретне Мравка
Број На Модел На:
За L70 D320 и L70 D325
Компатибилен Бренд:
LG
боја:
црна, Бела
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Кина
цена:
Трговија на големо
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија