Микро USB Кабел за Брзо Полнење SYNC Кабел за Податоци За Samsung Галакси забелешка 4 5 S4 S6 S7 Работ A3 А5 О7 J3 j5 J7 за xiaomi Redmi 5
  • Неодамнешно

Микро USB Кабел за Брзо Полнење SYNC Кабел за Податоци За Samsung Галакси забелешка 4 5 S4 S6 S7 Работ A3 А5 О7 J3 j5 J7 за xiaomi Redmi 5

DEN 109.00
DEN 114.72

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Поддршка за полнење и синхронизација на податоци
Микро USB Податочен Кабел за Синхронизација Samsung Галакси забелешка 4 S4 итн мобилни телефони
Порт Конектори : 1 x USB Тип Машки на USB Тип Микро USB/Микро B Машки
USB 2.0 приклучок овозможува голема брзина за пренос на податоци.
Започнете со синхронизирање на вашиот телефон со КОМПЈУТЕР денес преку овој врвен квалитет кабел за податоци. Поддршка за полнење и синхронизација на податоци
Микро USB Податочен Кабел за Синхронизација Галакси забелешка 4 S4 итн мобилни телефони
Порт Конектори : 1 x USB Тип Машки на USB Тип Микро USB/Микро B Машки
USB 2.0 приклучок овозможува голема брзина за пренос на податоци.
Започнете со синхронизирање на вашиот телефон со КОМПЈУТЕР денес преку овој врвен квалитет на податоци
кабел.
Пакување :
1x 1.5 М микро Usb кабел

Приклучок Тип:
Универзална
Излезен Интерфејс:
USB
USB Порти:
1
Тип:
Патување
Квалитетот сертификација:
CCC
Излез:
5V/1A
Компатибилен Бренд:
Samsung,Универзална
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Бренд Име:
YUERX