Оригиналната за Meizu У20 USB Полнач за Полнење Порта Лента Flex Кабел за Микро USB Док Конектор Поправка Резервни Делови
  • Неодамнешно

Оригиналната за Meizu У20 USB Полнач за Полнење Порта Лента Flex Кабел за Микро USB Док Конектор Поправка Резервни Делови

DEN 176.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


за Meizu U10
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака.

боја:
За Meizu U10
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Meizu У20
Бренд Име:
JEDX
Компатибилен Бренд:
За Meizu У20
Компатибилен :
За Meizu У20
Класификација:
за Meizu У20 Dock Конектор Флекс Кабел
Descroption:
Видиме Полнење Порта Flex Кабел
Состојба:
Број На Модел На:
Бесплатен превозот :
Yes
Објектот:
Поврзете Го Полначот Flex Кабел