PCI-E PCIE PCI Express 6P женски Двојна 6Pin машки Графика Видео Картичка DIY BTC Моќ продолжен Кабел рудар рударство жица 18AWG 20cm
  • Неодамнешно

PCI-E PCIE PCI Express 6P женски Двојна 6Pin машки Графика Видео Картичка DIY BTC Моќ продолжен Кабел рудар рударство жица 18AWG 20cm

DEN 158.00
DEN 158.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :
1) UL1007 18 AWG националниот стандард s ecurity бакарна жица .
должина : 20 CM
2) 6 P стр arallel жица,не расфрлани.
3) во Кина најдобри рударство кабел.

боја:
1PCS, 5PCS
Тип:
Продолжување На Кабелот
Број На Модел На:
001
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер