LM386 3V-12V Супер МИНИ Засилувач Одбор DC Засилувач Засилувач Говорникот Модули
  • Неодамнешно

LM386 3V-12V Супер МИНИ Засилувач Одбор DC Засилувач Засилувач Говорникот Модули

DEN 193.92

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

инспирација.
3 V-12 V LM386 Супер МИНИ Засилувач Одбор DC Засилувач Засилувач Модули Говорникот
Големина : 37mm X41mm
Оперативен Напон : DC 5 ~ 12 V
возачот говорници : 0.5 W-10 W Говорник 1
Боја : Како што е прикажано
Пакет листа : 1 x Засилувач Одбор
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes