6mm месо тело 80-600 Ронки 80mm Кол. Dupont Свила Најлон Абразиви Дрво Резби Во Дрво Пескарење Алатка За Олеснување Мелење Полски Четка
  • Неодамнешно

6mm месо тело 80-600 Ронки 80mm Кол. Dupont Свила Најлон Абразиви Дрво Резби Во Дрво Пескарење Алатка За Олеснување Мелење Полски Четка

DEN 719.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. На пратката не можат да бидат испорачани ако полно име не се прикажува, и превозот ќе биде одложен ако адреса не е на англиски јазик.
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. 2.Вистински мерења на облека може да се разликуваат од 1cm до 3cm поради различни количина на ткаенина се водат кога мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.
Кинеската Нова Година Празник Известување ! ! ! ! ! ! Почитувани Купувачи, Ние ќе го запре превозот од 24-ти јануари, 2018 до 5 Март, 2018. (2018/1/24 - 2018/3/5) Сите фабрики и шпедиција ќе имаат подолг одмор во текот на овој период. Ве молиме не ставајте цел, ако се има предвид одложување на превозот. Ви благодариме!
6mm месо тело 80-600 Ронки 80mm Кол. Dupont Свила Најлон Абразиви Дрво Резби Во Дрво Пескарење Алатка За Олеснување Мелење Полирање Четка
2 парчиња/многу
ронки големина : 80# 120# 150# 180# 240# 320# 400# 600#
ве молиме, изберете ја стискам големина ти треба
За Превозот Економија пост времето за испорака е обично 7-60 дена, Наскоро откако ќе се испрати пакет, ние исплата на следење на број, и ќе влезат на Ali Express да покаже дека вашата нарачка е despatched. Откако пакетот ќе биде прифатен од страна на вашиот земји поштенска услуга, детали, исто така, ќе бидат прикажани на вашата земји локални поштенски следење на веб-сајтот. Ако не добие пакет во рамките на очекувано време на испорака, ве молиме да не известите, така што ќе може да се провери со поштенските услуги. Ве молиме да бидете трпеливи за испорака во шпицот пати како на поштенски услуги носи многу високи количини на парцели, кој може да предизвика одложувања. Вашата исплата е безбедно со Ali Express, како што се одржа во Зачувам сметка додека цел е доставен до вас. Ако се утврди дека пакетот се водат за исчезнати во транзит, ние ќе понуди замена или враќање на средствата.

боја:
80 ронки, 120 ронки, 150 ронки, 180 ронки, 240 ронки, 320 ронки, 400 ронки, 600 ронки
Број На Модел На:
Моќ Алатка Додатоци
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
FGHGF