1080P 60FPS SONY Сензор Авто-фокус IXM290 HDMI Видео Индустрија Авто Фокус Микроскоп Камера Систем со Глувчето контрола
  • Неодамнешно

1080P 60FPS SONY Сензор Авто-фокус IXM290 HDMI Видео Индустрија Авто Фокус Микроскоп Камера Систем со Глувчето контрола

DEN 20981.00
DEN 22320.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


-end
Функција :
Висок Квалитет, Со Висока Резолуција, Јасни Слики
1080 P FULL HD 60 FPS голема брзина камера
SONY СЕНЗОР IMX290 Боја CMOS
UI дизајн на менито, лесно да се контролира со помош на глувчето
ТФ-Картичка Видео Рекордер
Индустрија Cmos Камера. Тоа може да се Покаже живеат сликата директно на било HDMI монитор , Проектор или ТВ.
Спецификација :
Слика Сензор : SONY СЕНЗОР IMX290 Боја CMOS
Пиксели, големина : 1/2.8"
Мени : Целосно дигитален ИНТЕРФЕЈС дизајн
Метод на Работа : Глувчето
Леќа интерфејс : C/CS-тип
Моќ DC : DC5 V
Излезниот метод : HDMI
Баланс на белата боја : Auto / Manual / One-притисни контрола
Изложеност : Auto / Manual
Екранот Рамка го оценувате : 1080 [email protected]
Скенирање метод : Линија по линија скенирање
Shutter Speed : 1/50-тите(1/60-тите)~1/10000s
Оперативен Температура : 0℃~50℃
Зголемување / Зум : Електронски Зум 1-50 X
Заштеда на функцијата : Поддршка ТФ-картичка
Menu (мени) јазик : Кинески/English/Јапонски
Пакување, вклучувајќи :
1 x Камера
1 x Напојување(ЕУ/AU)
1 x Глувчето
1 x 180 X Леќа
1 x 300 X Леќа
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Зголемување:
Со 180X Леќа, Со 300X Леќа
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Теорија:
видео микроскоп
Бренд Име:
Eakins
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
Висока Дефиниција
Број На Модел На:
10-130x