Микрофон CoMica Omni-насочен dB Прилагодување Lavalier Микрофон Супер-Shield Микрофон Совршен Звук Volum За Gopro SportCamera
  • Неодамнешно

Микрофон CoMica Omni-насочен dB Прилагодување Lavalier Микрофон Супер-Shield Микрофон Совршен Звук Volum За Gopro SportCamera

DEN 1330.00
DEN 1583.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Commlite Co Mica d B Прилагодување Lavalier Микрофон Clip-за Omni-насочен Кондензаторот Микрофон за Go Pro HERO3, HERO3+ и HERO4 со Правец на Muff
Опис:
Commlite Co Mica Lavalier Микрофон CVM-V03 GP е специјално дизајниран и се користи за Go Pro, микрофонот користи Omni-насочен и супер анти-мешање Микрофон глава, доаѓа со исклучителен дизајн, како и одлични функции како '+10d B' дб прилагодување и работа, индикатор, кои работат со нормална Литиум батерија CR2032 и долго мозок, правење на вашиот снимањето повеќе разноврсна.
Главни Карактеристики :
1. Специјално Дизајнирани за Go Pro Спорт Камера;
2. +10d B d B Прилагодување, Факултативна и Флексибилни;
3. Моќ Индикатор Дизајн, Едноставна Операција;
4. Omni-насочен Супер-Shield Микрофон-глава, Совршено Јачината на Звукот;
5. Вграден-во Метал Штит и Моќ-drived Контрола за Ефикасно Намалување на Бучава;
6. CR2032 Батеријата Дизајн, Едноставна Операција;
7. Прецизен Дизајн и Лесен Сметководствена;
Спецификации :
1. Зачестеност Одговор
2. Поларните Шема
3. Технологија Параметри
ЗАБЕЛЕШКА : за камера во режимот на слики НЕ е вклучен!
****** Добредојдовте на Алисон Дигиталната Продавница ******
Тоа е толку голема за да ви се исполнат тука во Алисон Дигиталната Продавница. Ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство и да се приклучи на нашето семејство на задоволни клиенти. Квалитетот,Вредноста и Стручни Совети се камен темелници на нашиот бизнис. Не само што може ние нудиме квалитет на стоки во листата на продавница, но исто така можеме да ви помогнеме со извори на услуги за други мода и новина Електронски Gadgets, надвор од листата. Ве молиме не двоумете се да ни остави порака за секое испитување, доколку е потребно.
Ви благодариме повторно за пребарување, Сакаат нашите производи да донесе повеќе забава во вашиот живот!
Ве молиме Имајте во предвид дека :
Испорака :
1.Во Светот Превозот.Вие треба да изберете превозот метод и плаќаат за превозот надомест соодветно на тоа, освен ако не изберете ја наредбата за бесплатен превозот.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е comfirmed.
2.Не Гарантира Испорака Време на сите меѓународни пратки поради различни царински расчистување време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашата цел е прегледан.
3.Купувачи се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја,овие дополнителни такси можеби собрани за време на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние ќе ви ја испратиме стоката за вас според редоследот адреса.
Политика На Враќање :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена.
2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и состојба,треба да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашата цел број.
3.Ако објектите се оштетени,изгубени или исчезнати содржина, кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да поднесе барање до логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Бренд Име:
commlite
Пакет:
Yes
комуникација:
Жичен
Број На Модел На:
CVM-V03GP
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Употреба:
За Gopro Камера Спорт
Стил:
Lavalier Микрофон