Нерѓосувачки челик двојно соочува со чекан месо, бифтек, тендер месо чекан двојно rib прекинувач беа 25,5*6cm
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик двојно соочува со чекан месо, бифтек, тендер месо чекан двојно rib прекинувач беа 25,5*6cm

DEN 592.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нерѓосувачки челик двојно соочува со чекан месо, бифтек, тендер месо чекан двојно rib прекинувач беа 25,5*6cm бесплатен превозот
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Месо & Живина Алатки Тип:
Месо Tenderizers & Pounders
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
217-7-822
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Месо & Живина Алатки
Материјал:
Дрво+Нерѓосувачки челик
Тежина:
425g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пакување:
OPP вреќа
is_customized:
Yes
Големина:
25.5*6cm