Комерцијални електрични нерѓосувачки челик скршени машина за месо мултифункционален промешајте месо машина за месо пресврт кутии enema машина
  • Неодамнешно

Комерцијални електрични нерѓосувачки челик скршени машина за месо мултифункционален промешајте месо машина за месо пресврт кутии enema машина

DEN 11616.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нерѓосувачки Челик мултифункционален мелница за месо комерцијални електрични машина сечење месо машина парчиња месо рендан колбас производител

Спецификација :
Капацитет : 120kg/h
Моќност : 850 W
Напон : 220v/50hz
Тежина : 20 КГ
Големина : 380 *210*400mm

Бренд Име:
SNEECEMAN
Употреба:
Комерцијални
Моќност (W):
700-1000W
Број На Модел На:
JHY-QRJ
сертификација:
CE
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик